عایق بندی کانکس های ثابت

10 / 10
از 1 کاربر

در کانکس های ثابت و مسکونی عایق بندی در برابر گرما ، سرما ، صدا و به ویژه رطوبت بسیار مهم است. عایق بندی کانکس کار سختی نیست و با انجام چند کار ساده می توانید کانکس خود را کاملا عایق کنید که در این مقاله به این راه ها اشاره خواهیم کرد. شما می توانید برای عایق کردن و همچنین ترمیم عایق کانکس های خود با شرکت ای کانکس تماس حاصل فرمایید.

عایق کف:

یکی از مهمترین بخش ها در کانکس که باید کاملا عایق شود کف کانکس است ، بهتر است کف کانکس را ایزوگام یا قیر کاری کنید. البته راه حل بهتر این است که کانکس را مستقیمآ بر روی زمین قرار ندهید و به وسیله شناژ و سیمان بین کانکس و زمین فاصله ایجاد کنید.

عایق سقف:

یکی دیگر از بخش های کانکس که کاملا باید عایق شود سقف کانکس است و برای این کار می توانید سقف کانکس را ایزوگام کنید تا در برابر آب مقاوم تر شود همچنین بهتر است از سقف های شیب دار استفاده کنید تا آب به راحتی از سقف به پایین بریزد.

عایق دما و صدا:

کانکس ها را باید از نظر حرارتی عایق کرد تا دمای درون کانکس خارج نشود و همچنین عایق صدا که موجب وارد نشدن و خارج نشدن صدا از کانکس می شود برای این کار از عایق هایی مانند : پونولیت ، پشم شیشه و عایق های دیگر استفاده می شود همچنین می توانید برای عایق کردن درب و پنجره ها از شیشه های دو جداره با قاب UPVC استفاده کنید.

با انجام این سه کار کانکس خود را می توانید کاملا عایق کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :