قابلیت های کانکس کاروان

10 / 10
از 1 کاربر

کاروان به کانکس هایی گفته می شود که دارای چرخ هستند و به راحتی به خودرو شما متصل شده و جابا جا می شوند. این کانکس ها اغلب برای اسکان مسافران در مکان های صعب العبور و یا در هنگاه سفر به دامان طبیعت و همچنین مسافرت های طولانی کارایی دارند.

قابلیت های کانکس های کاروان :

1. قابلیت استقرار در هر مکان

این کاروانها با کمک فنر و جک هایی که بر روی آنها نصب شده است به راحتی در هر جایی قابل استقرار و سکونت می باشند.

2. متحرک بودن

مهمترین قابلیت این دسته کانکس ها متحرک بودن آنها است ، این کانکسها با قابلیت نصب چرخ و رینگ در ابعاد مختلف قابلیت حرکت در هر جاده ای دا دارند.

3. مقاومت

از آن جایی که این کانکس ها از نوع کانکس با اتصالات جوش هستند مقاومت بیشتری نسبت به مابقی کانکس ها دارند.

4. محور

این کانکس ها را در انواع تک محوره با دو چرخ و دو محور با چهار چرخ بسته به نوع کانکس و نوع استفاده سفارش داد.

5. بدنه

بدنه این کانکس ها از فلزهای سبک و در عین حال مقاوم ساخته شده است. بدنه آنها دارای مقاومت بالا و عایق حرارت و صدا می باشد.

6. سقف و کف

سقف این دسته کانکس ها از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که در ساخت بخش خارجی بیشتر به مقاومت و در ساخت بخش داخلی بیشتر به زیبایی توجه شده است. در کف پوش این کانکس ها مانند منازل بیشتر از پارکت و سرامیک استفاده شده است.

7. درب و پنحره

درب و پنجره این کانکس ها از UPVC دو جداره که عایق حرارت و صدا است تهیه شده و در بخش شیشه آنها از شیشه های دو جدای ضد ضربه برای مقاومت بیشتر به کار رفته است  .

8. قلاب

قلاب از بخش های مهم در این دسته کانکس ها است که محل اتصال به وسیله کشنده می باشد. این قلاب ها اغلب از فولاد همراه با گیره های ایمنی ساخته شده است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :