چند نکته قبل از خرید کانکس

6 / 10
از 1 کاربر

امروزه کانکس ها در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردد شرکت ای کانکس با تولید انواع مختلف کانکس در ابعاد و اندازه های مختلف و با امکانات متنوع توانسته است تا میزان زیادی خواسته های شما مشتریان گرامی را برآورده کند. ما در این مقاله چند نکته را برای شما می گوییم که انجام آنها قبل از خرید کانکس موجب می شود یک کانکس ایده ال انتخاب نمایید.

1. اول انتخاب نوع اندازه و امکانات کانکس بسته به نیاز خود است. سعی کنید با کارشناسان مشورت نمایید و از آنها بخواهید به محل نصب کانکس آمده و بسته به محل و نیاز شما بهترین کانکس را به شما پیشنهاد دهند.

2. در مورد شرکت کانکس سازی که تصمیم خرید از آن را دارید تحقیق کنید و از خریداران قدیمی کیفیت و کارایی کانکس های آن شرکت را جویا شوید.

3. گام بعدی انتخاب متریال کانکس است. متریال بسته به هزینه شرایط آب و هوای محل و عوامل دیگر متغییر است، بسته به نیاز و آب و هوای محل نصب متریال را انتخاب کنید البته در این امر نیز می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

4. بعد از انتخاب کانکس و سفارش آن شروع به آماده سازی محل نصب کانکس کنید. اگر از نوع مسکونی ثابت است  شناژبندی انجام دهید و اگر از انواع دیگر است بسته به اندازه کانکس بستر را آماده کنید.

5. اگر طرح و یا مدل خواصی در نظر دارید آن را با طراحان ما در میان گذارید تا آنها طرح شما را کشیده و پس از تایید شروع به ساخت آن کنند.

6. اگر فضای محدود دارید و یا محل نصب مسطح نیست و همچنین شکل منظمی ندارد از طراحان ما بخواهید به محل آمده و با دیدن محل نصب کانکس بهترین کانکس را برای شما آماده کنند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :