کانکس فایبرگلاس

10 / 10
از 1 کاربر

کانکس های فایبر گلاس به کانکس هایی گفته می شود که پوشش بدنه انها از نوع فایبر گلاس می باشد. این دسته کانکسها دو نوع هستند که نوع اول پوشش یک پارچه فایبر گلاس دارند و بدنه نوع دوم از قسمت های مختلف فایبرگلاس تشکیل شده است.

در کانکس های فایبرگلاس مانند کانکس های معمول از اسکات فلزی بر روی پایه های تیر آهنی استفاده شده است ولی جنس بدنه خارجی ، داخلی و سقف در این کانکس ها از نوع فایبر گلاس می باشد. در کانکس های فایبرگلاس از درب و پنجره هایی از جنس UPVC با شیشه های دو لایه استفاده می شود. کف این کانکس ها توسط تخته های چند لایه پوشیده شده است.

کانکس های فایبرگلاسی قابلیت داشتن امکاناتی مانند سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و... را دارند و در ابن کانکس ها لوله کشی آب گرم وسرد و همچنین سیم کشی برق و کلید و پریز ها با صورت روکار می باشد.

کانکس های فایبرگلاس از نظر زیبایی و وزن نسبت به کانکس های دیگر برتری دارند ولی تنها مشکل این کانکس ها شکننده بودن آنها است که نسبت به فلز مقاومت کمتری در برابر ضربه دارند. همچنین بعد از شکستن کاملآ ان بخش باید تعویض گردد پس هزینه بازسازی آنها به نسبت کانکس های معمول بیشتر است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :