کانکس اداری

شرکت آی کانکس ارائه کننده انواع کانکس های اداری در اندازه های مختلف می باشد. کانکس های اداری این شرکت به سفارش شما و با تعداد اتاق های مختلف و تجهیزات مختلف ساخته و در اختیار شما قرار می گیرد.

امروز در ساخت یک اداره کوچک و یا حتی بزرگ نیز از کانکس استفاده می شود. کانکس های اداری نیز می توانند در وسعت بزرگی ایجاد شود و در پروژه های چند طبقه و چند قلو یک کانکس اداری مناسب برای یک شرکت ایجاد نمود. در واقع به کانکسی که به منظور ایجاد دفتر کار، دفتر مودیر،دفتر کار سازمان ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد کانک اداری می گویند.

کارخانه های بزرگ نیز می توانند برای اضافه نمودن یک بخش اداری به ساختمان های خود، در صورت داشتن محوطه از طرح کانکس اداری بهره برده و با پیاده سازی آن در کارخانه خود، دارای یک بخش اداری شوند که مجهز به تمام امکانات مورد نظر بوده و از لحاظ مقاومت بسیار بالا و هزینه اجرای آن نیز بسیار کمتر از ساخت و ساز های سنتی می باشد.

در صورت سفارش کانکس اداری از شرکت آی کانکس شما قادر هستید امکاناتی مانند اتاق پرسنلی، نمازخانه، آبدارخانه، سرویس بهداشتی، اتاق مدیر و ... را درکانکس خود قرار دهید. همچنین محیط داخلی کانکس های مانند دیوار پوش و کفپوش ها متناسب با محیط اداری طراحی و تولید میشود.

در کانکس های تولید شده از تیر آهن و پروفیل سنگین استفاده میشود تا کانکس از استحکام لازم برخودار باشد تا در هنگام بارگیری و دیگر مواقع دچار مشکل و آسیب نشود. از این رو این کانکس ها ی ساخته شده در این شرکت از دیگر کانکس ها سنگینتر می باشد.

برای نمای خارجی کانکس میتوان از کامپوزیت،رنگ، ورق گالوانیزه استفاد کرد. حتی در صورت تمایل مشتری میتوان کانکس های اداری را به صورت چند قلو ویا چند طبقه تولید کرد.

هدف آی کانکس رضایت مشتریان و کارفرمایان است.