کانکس دست دوم

شرکت آی کانکس ارائه کننده انواع کانکس دست دوم به مشتریان محترم می باشد. این کانکس ها در انواع مختلف اداری ، ویلایی ، فروشگاهی ، کارگاهی و... در دسترس مشتریان محترم قرار می گیرد.

کانکس های دست دوم همان کانکس هایی می باشند که توسط مشتریان استفاده شده و بعد از رفع نیاز خود تصمیم به فروش آنها می گیرند ، در این مواقع شرکت آی کانکس با بررسی این کانکس ها از نظر سلامت بدنه و همچنین سلامت نمای بیرونی وداخلی این کانکس ها را خریداری نموده و در صورت نیاز به تعمیر و بازسازی آنها می پردازد و سپس به مشتریان عرضه می نماید.

کانکس های دست دوم با توجه به کاربرد ، قیمت اولیه و همچنین سلامت خود از قیمت های مختلفی برخوردار هستند ولی نسبت به کانکس نو قیمت مناسب تری دارند و برای افرادی که می خواهند هزینه کمتری برای خرید کانکس بپردازند گزینه بسیار مناسبی هستند.

تمامی کانکس های دسته دوم ارائه شده توسط شرکت آی کانکس از محصولات این شرکت بوده و با گارانتی معتبر مانند کانکس نو به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

از خریداران عمده کانکس دسته دوم این شرکت به پیمانکاران ساختمانی ، معادن و شرکت های راه سازی می توان اشاره کرد.

خریداران محترم شرکت آی کانکس در صورتی که بعد از استفاده تصمیم به فروش کانکس خود دارند کارشناسان این شرکت با بررسی کانکس در محل کار شما کانکس شما را خریداری می نماییند. برای فروش کانکس خود فقط کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و عکس کانکس خود را برای ما ارسال نمایید.