کانکس رستوران

شرکت آی کانکس ارائه کننده انواع کانکس های رستوران و فست فود در ابعاد و با امکانات مختلف به شما مشتریان گرامی می باشد. امروزه کانکس های رستورانی بسیار کارایی دارند و آنها را در مراکز خرید و اماکن عمومی می توان مشاهده کرد.

کانکس های رستوران با توجه به اینکه نیاز به یک آشپزخانه ی کامل دارند، باید تمام امکانات و وسایل مورد نیاز یک آشپزخانه اعم از لوله کشی آب گرم و سرد و همچنین کابینت و سینک روشویی و لوله کشی گاز را دارا باشد.

همچنین اگر قصد اضافه شدن سالن پذیرایی برای مشتریان را به کانکس خود دارید، باید از کانکس های سالنی بهره برده و در نمای داخلی آنها از دیوار کوب و نماهای زیبا استفاده نماییم.

کانکس های رستوران برای دایر نمورد یک رستوران و غذا فروشی بسیار مناسب بوده و اگر قصد راه اندازی رستوران را داریم می توانیم به جای ساختن بنا از کانس های رستوران استفاده نماییم.

قیمت کانکس های آشپزخانه به ابعاد و نوع تجهیزات آنها بستگی دارد. شرکت آی کانکس در کانکس های رستورانی خود از متریال های با کیفیت و بهداشتی استفاده می کند برای مثال کف پوش این کانکس ها از جنس آلومینیوم آجدار است که به راحتی تمیز می شود همچنین دیواره ها و سقف از فلزات مختلف برای ایزولاسیون استفاده شده.

در کانکس های رستورانی ساخته شده توسط شرکت آی کانکس به جز شاسی معمول در کانکس ها شاسی های فرعی برای نگهداری تجهیزات رستورانی استفاده شده است و همچنین جایگاه هایی برای قرار دادن سایه بان ، پله و پیشخوان در این کانکس ها تعبیه شده است.