کانکس مخابراتی

شرکت آی کانکس ارائه کننده انواع کانکس مخابراتی و BTS در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. این کانکس ها اغلب برای استفاده بانک ها ، شرکت مخابرات و وزارت نیرو تولید می گردد. در ابن کانکس ها میزان دما بسیار مهم می باشد از این رو سیستم های گرم کن و سرد کن خاصی در آنها به کار گرفته می شود همچنین این کانکسها کاملآ عایق گرما هستند.

کانکس های مخابراتی اتاقک های پیش ساخته و کوچکی هستند که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و از کانکس های ساندویچ پنل در ساخت آنها استفاده شده است.

در این کانکس ها معمولا تجهیزات مهندسی و مخابراتی نصب می شود و برای محافظت از این تجهیزات کاربرد دارند. مهمترین مزیتی که برای این کانکس ها باید در نظر گرفت، مزیت مقاومت در برابر آب ، گرما ، سرما و رطوبت می باشد زیرا مسلما تجهیزات مهندسی و مخابراتی که در این کانکس ها تعبیه می شوند، در برابر موارد گفته شده بسیار آسیب پذیر می باشند. پس باید به مقاومت کانکس های مخابراتی بسیار اهمیت داد.

کانکسهای مخابراتی تولیدی توسط شرکت آی کانکس کاملآ عایق بوده به شکلی که به وسیله یک کولر گازی به راحتی محیط درون کانکس را در دمای نرمال نگه می دارد.  کانکس های مخابراتی دارای عایق عالی گردوغبار می باشند و این به دلیل حساس بودن تجهیزات الکترونیکی موجود در آنها در مقابل گردوغبار است.

در کانکسهای مخابراتی شرکت آی کانکس به سفارش شما محل هایی برای قرار گرفتن تجهیزات در نظر گرفته می شود و همچنین کابل کشی هایی برای رفع نیاز شما در این کانکس ها قرار داده شده است.