کانکس مدرسه

شرکت آی کانکس تولید کننده انواع کانکس های مدرسه در اندازه های مختلف و تعداد کلاس های متفاوت بسته به نیاز شما می باشد. این کانکس ها ساختار دو لایه دارند که در بین این دو لایه از عایق حرارت و صدا استفاده شده است. 

شاید برای شما نیز مقداری غیر قابل باور باشد که در ساخت یک مدرسه از کانکس استفاده شده باشد، زیرا اکثر ما در باور های خود کانکس ها را با اندازه های بسیار کوچک در نظر داریم.

ولی امروزه چندین مدرسه در بخش های مختلف کشور با صنعت کانکس سازی ایجاد شده است که در چندین طبقه کامل و با امکانات کامل که نیاز یک مدرسه می باشد؛ با توجه به مقاومت بالای کانکس ها در مقابل زلزله و آسیب های ناشی از آن و همچنین هزینه پایین ایجاد نمودن یک کانکس و سرعت ایجاد نمودن آن، کانکس مدارس گزینه ی مناسبی برای ساخت مدارس در قسمت های مختلف کشور که نیاز به ایجاد مدرسه می باشد.

اسکلت این کانکس ها از تیرآهن فولادی استفاده شده که موجب استحکام بیشتر می گردد. پوشش داخلی این کانکس ها از MDF می باشد و در بخش درب و پنجره ها از دولابه UPVC ویا آلومینیوم بسته به نیاز شما استفاده شده است. تمامی این کانکس ها ضد زلزله و مقاوم در برابر حرارت و باران و برف ساخته شده اند. به دلیل تولید کانکس های مدرسه در اجزاء کوچک حمل و ساخت آن در مکان های صعب العبور ممکن شده است.