کانکس مسکونی

شرکت آی کانکس تولید کننده انواع کانکس های مسکونی در متراژهای مختلف و طبقات مختلف می باشد. این کانکس ها برای اسکان موقت و همچنین اسکان دائم استفاده می شوند که در این دو نوع کانکس ار متریال های مختلفی استفاده می شود.

محبوبیت ترین و رایج ترین نوع کانکس ها امروزه ، کانکس های مسکونی می باشند که شاید در سالهای آینده در بسیاری از بخش های ساختمان ها از این نوع کانکس ها استفاده شود.

کانکس های مسکونی امروزه بسیار پر کاربرد بوده و در بسیاری از باغ ها و ویلا ها از کانکس های مسکونی استفاده می شود.

به علت پیش ساخته بودن کانکس ها و مقاومت بالا و امکانات کامل ، کانکس های مسکونی جایگزین ساخت و ساز های سنتی شده است و در سالهای آینده شاید دیگر کسی برای ساخت ویلا از دیوار های آجری و گچی استفاده ننماید و تمامی ویلا ها و خانه های باغی توسط صنعت کانکس سازی ایجاد شود.

کانکس های مسکونی نسبت به خانه های معمولی سریعتر و همچنین ارزان تر است ، برتری دیگر این کانکس ها این است که در هنگام زلزله امنیت بیشتری دارند و قابلیت جابه جایی نیز دارند. کانکس های مسکونی را با هر تعداد اتاق می توان سفارش داد و همچنین رنگ و نما به سفارش خریدار انتخاب می شود. کانکس های مسکونی اغلب با سقف شیروانی ساخته می شوند و نما بیرونی و داخلی کاملا ضد آب و قابل شستشو است.

به این نکته نیز باید اشاره کرد که این کانکس ها کاملا عایق و در مقابل برف و باران مقاوم هستند. این کانکس ها قابلیت لوله کشی آب و گاز و همچنین کابل کشی برق را دارند.