کانکس مطبوعاتی

شرکت آی کانکس تولید کننده انواع کانکس مطبوعات در اندازه های مختلف می باشد. کانکس مطبوعات از نمونه کانکس هایی است که در سطح شهر بسیار کاربرد دارد. این کانکس ها در ابعاد مختلف و بیشتر به شکل سفارشی برای نیازهای مختلف تولید می شود.

کانکس های مطبوعاتی که آنها را با نام کانکس دکه روزنامه فروشی می شناسیم نیز از کانکس های پر کاربرد در سطح شهر می باشند.

این نوع کانکس ها دارای محلی برای قرار دادن روزنامه ها می باشد که به آن پیشخوان می گویند. از کانکس های مطبوعاتی برای اطلاع رسانی نیز استفاده می شود و می توان به آنها کانکس اطلاعات نیز گفت.

کانکس های اطلاعات نیز در نمایشگاه ها و در قسمت های مختلف شهر برای اطلاع رسانی استفاده می شود.

تمامی کانکس های مطبوعاتی دارای عایق حرارتی می باشند و در مقابل عوامل محیطی مقاوم می باشد. از کانس های مطبوعاتی حتی می توان به جای یک سوپر مارکت کوچک استفاده نمود.

شما می توانید در زمان خرید و طرحی کانکس مطبوعات خود از شرکت آی کانکس امکاناتی مانند مکان قرار گرفتن روزنامه و مجله و همچنین جایگاه تنقلات و حتی یخچال فروشگاهی را دریافت نمایید. کانکس های اطلاعات موجود در مکانهای عمومی نیز جزئی از کانکس های فروشگاهی به شمار می آیند.

کانکس های مطبوعات تولید شرکت آی کانکس با بهترین کیفیت و مقاوم در برابر باران ، برف و آسیب های فردی ساخته شد اند و همچنین این کانکسها عایق حرارتی هستند و در آنها مکانهایی برای قرار دادن وسایل گرم کننده و سرد کننده قرار داده شده است.