کانکس ویلایی

شرکت آی کانکس با تجربه بالایی که در ساخت کانکس های مختلف دارد دست به ساخت کانکس های ویلایی برای راحتی مشتریان محترم زده است.

این کانکس ها برای افرادی مناسب هستند که قصد ساخت ویلا را دارند ولی به دلیل دور بودن ، زمان بر بودن و همچنین هزینه بالای ساخت قادر به انجام این کار نیستند و قصد دارند بدون اینکه خود را درگیر پروژه طولانی مدت و پر هزینه ساخت ویلا کنند در زمانی کوتان مالک ویلای مورد نظر خود شوند.

ساخت کانکس ویلایی به این شکل است که اول مشتریان گرامی نیازها خود را از یک ویلا برای کارشناسان شرکت آی کانکس توضیح می دهد و سپس طراحان ما ویلای آنها را طراحی و بعد از تایید طرح توسط مشتری شروع به ساخت آن می کنند ، بعد از ساخت کانکس به چند بخش بزرگ تقسیم شده و به محل پروژه حمل می گردد و به راحتی در آنجا ساخته می شود و شما طی چند روز مالک ویلای خود می شوید.

در ساخت کانکس ویلایی شرکت آی کانکس به چند فاکتور بسیار توجه کرده است که نمای بیرونی زیبا ، فضای دورنی مناسب برای نیاز شما ، ارتفاع بلند و دکور داخلی کانکس از این ویژگی ها است. شما کانکس ویلایی خود را در ارتفاع های مختلف همچنین طبقات مختلف می توانید سفارس دهید.