کانکس پیش ساخته

شرکت آی کانکس ارائه کننده انواع کانکس های پیش ساخته در انواع مختلف برای کارایی های مختلف می باشد. مهمترین قابلیت این کانکس ها در سرعت بالا ساخت و مونتاژ این کانکس ها است ، پس اگر میخواهید در کمترین زمان به کانکس خود برسید از نوع پیش ساخته استفاده بکنید.

کانکس های پیش ساخته یا کانکس های اتاق پیش ساخته  نام و عنوانی است که برای تمام کانکس ها به کار می رود و می توان به تمام کانکس هایی که از قبل ساخته و طراحی شده است و دارای استاندارد و اندازه و حالت یکسان می باشد، کانکس پیش ساخته گفت.

از انواع کانکس های آماده که در هر زمان می توان آنها را سفارش داد و در سریعترین زمان دریافت نمود، کانکس های مطبوعات ، کانکس های پلیس ، کانکس های ساندویچ پنل و... می باشد که با توجه به متداول بودن استفاده از آنها، می توان در هر زمان این کانکس ها را سفارش داد و به راحتی از آنها استفاده نمود.

در ساخت این کانکس ها از ورق های گالوانیزه یک یا چند لایه استفاده می شود که در بین این لایه ها از عایق های حرارتی و صوتی استفاده می شود. سقف پیش ساخته این کانکسها در انواع  تک شیب ، دو شیب و بدون شیب ساخته می شود که بسته به نیاز و سفارش شما در نظر گرفته می شود.